Графік роботи
Нд, Пн, Ср, Чт
10:30–17:30
Пт, Сб
11:30–19:00
ВІВТОРОК ВИХІДНИЙ
Адреса
Одеса, вул. Софіївська, 5а
Квитки
Постійна експозиція
70₴
З таким квитком ви можете відвідати всю основну експозицію музею, розташовану на першому та другому поверхах: мистецтво XVI–XIX століть, іконна зала, декоративно-ужиткове мистецтво та мистецтво XX–XXI століть.
Замовити квиток
Грот
Грот тимчасово зачинено до 1 жовтня.
100₴
З міркувань безпеки ви можете відвідати грот виключно у супроводі екскурсовода-співробітника музею. Вартість збірної екскурсії — 100 грн, вартість індивідуального екскурсійного обслуговування — 250 грн.
Замовити квиток
Лекторій
70₴
Квиток надає право відвідати лекцію й оглянути постійну експозицію.
Замовити квиток
Збірна авторська екскурсія
70₴
У рамках програми «Мій музей» Одеський художній запрошує опініон-мейкерів поділитися своїми історіями про нашу колекцію. Взяти участь в екскурсії можна лише за попередньої реєстрації.
Замовити квиток
Збірна екскурсія до гроту
50₴
Збірні екскурсії в славнозвісний грот палацу Наришкіних відбуваються щосуботи о 13:00. Потрібна попередня реєстрація.
Замовити квиток
Екскурсійне обслуговування
250₴
Для груп до 25 осіб (дитячі — до 15). Заздалегідь замовити екскурсійне обслуговування можна за телефоном +380 48 723 84 62. Про заходи для дітей і підлітків можна почитати в розділі Освітні продукти.
Замовити
Фотозйомка в експозиції
250₴
Фотозйомка в експозиції з використанням спеціального обладнання — 250 ₴ за кожні 30 хвилин. Вхідні квитки для учасників зйомки купуються окремо. Будь ласка, узгодьте зйомку заздалегідь.
Замовити
Проведення заходів
Організація і проведення заходів у залах музею тарифікується залежно від обраного приміщення й тривалості заходу. Подробиці уточнюйте за телефоном +380 93 576 41 37.
Уточнити
Пільги
Пенсіонери, особи з інвалідністю, учні та студенти мають право скористатися знижкою 50% на вхідні квитки до музею та в лекторій за умови пред'явлення оригіналу посвідчення, що засвідчує відповідний статус, або його нотаріально засвідченої копії.

За умови пред'явлення оригіналу посвідчення, що засвідчує відповідний статус, або його нотаріально засвідченої копії діти до 7 років, студенти художніх та театральних навчальних закладів, співробітники музеїв України, члени міжнародної ради музеїв ICOM, члени Національної спілки художників України, члени Національної спілки журналістів України, володарі Міжнародної професійної картки журналіста, багатодітні сім'ї, сироти, військовослужбовці строкової служби, ветерани та учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени родин загиблих військовослужбовців, члени родин поліцейських або пожежників, що загинули при виконанні службових обов'язків, внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій можуть скористатися правом безкоштовного входу до музею та 50% знижкою на відвідування лекторію.
Правила перебування
Ми завжди раді вітати Вас в Одеському художньому музеї. Ми майже впевнені, що Ви залюбки сприятимите разом з нами захисту та збереженню шедеврів з нашої колекції та палацу Наришкіних, де вони експонуються. Саме задля безпеки експонатів, приміщень музею, та, головне, задля безпеки відвідувачів, ми просимо Вас дотримуватися певних правил.
Відвідування музею у верхньому одязі може зашкодити експонатам. Разом з одягом ми приносимо додаткову вологу та безліч інших компонентів, що можуть вплинути на мікроклімат у виставкових залах. При цьому, підтримка мікроклімату дуже важлива для збереження картин та скульптур у належному стані. Будь ласка, залишайте у гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки (навіть такі, що вважаються жіночими аксесуарами, але перевищують розміром лист паперу формату А4), шкільні наплічники, рюкзаки та інші предмети, використання яких може призвести до пошкодження експонатів та обладнання експозиції.
Ми фанати домашніх тварин. В обійсті музею мешкають музейні кошенята, але навіть для них ми не робимо винятків — відвідування експозицій музею будь-якими тваринами не допускається (навіть якщо ти хом'як чи дуже гарний папуга). Будь ласка, залишайте своїх улюбленців вдома. Ця сувора заборона не стосується собак-поводирів.
Їжу та напої (а також будь-які рідини в будь-якій тарі) брати з собою в експозицію не дозволяється. За необхідності їх можна залишити в гардеробі.
Щоби не залишати в гардеробі цінні речі або такі, що можуть Вам знадобитися під час огляду нашої колекції, запитуйте у гардеробниці спеціальну музейну торбинку, до якої можна покласти все необхідне і взяти її з собою до експозиції. Запитуйте її навіть тоді, коли вона Вам не потрібна, бо вона дуже фотогенічна.
На територію музею забороняється приносити вибухонебезпечні, вогненебезпечні, легкозаймисті, отруйні та їдкі речовини, вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, а також інші предмети, здатні заподіяти шкоду відвідувачам або експонатам. Це той випадок, коли навіть до гардеробу ми їх у Вас не візьмемо.
Будь ласка, не приходьте до музею в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння або під впливом психотропних засобів. Музей залишає за собою право відмовити Вам у відвіданні, якщо Ви все ж спробуєте прийти в такому стані.
Будь ласка, не торкайтеся експонатів та вітрин, навіть якщо дуже кортить. Намагайтеся взагалі не підходити до них ближче ніж на 25 сантиметрів. Як колись казала одна наша наглядачка: «Не мацайте, залиште це майбутнім поколінням».
Як і будь-де, поважайте, будь ласка, тих, хто поряд. Не розмовляйте голосно, перемикайте всі засоби зв'язку в безшумний режим, не розмовляйте по телефону в експозиційних залах, бо музейникам від того аж зле.
У музеї дозволено замальовувати (копіювати) експонати олівцем на аркушах формату А4 (або менше). Інші умови копіювання (на аркушах більшого формату, з мольбертом, з використанням фарб, пастелі та інших матеріалів) вимагають узгодження з адміністрацією музею. Зателефонуйте нам, якщо плануєте малювати в експозиції. Ми не забороняємо, але не рекомендуємо малювати в залах у періоди високої відвідуваності (вихідні, офіційні свята, дні безоплатного відвідування). Будьте уважні до інших відвідувачів, зберігайте для них можливість комфортного огляду творів.
Вхід до музею і продаж квитків припиняються за півгодини до закриття. За 15 хвилин до закриття Ви почуєте дзвінок, який нагадає Вам, що час поступово рухатися до виходу. Музей може вносити тимчасові зміни в години роботи окремих виставок, експозицій або залів, а також обмежувати на певний час вхід відвідувачів у разі високої заповнюваності залів і фойє, відсутності вільних місць у гардеробі, відсутності вільних місць на заході або в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Будь ласка, візьміть до уваги, що ці заходи ми використовуємо саме задля Вашої безпеки та комфорту.

Музеєм можна переміщуватися в інвалідному візку. Будь ласка, зверніться до співробітника музею у вхідній зоні й ми допоможемо відвідувачу з візком, якщо в тому буде потреба. На жаль, музей не обладнано ліфтом і для візків доступні лише експозиції першого поверху.
Ми раді немовлятам у музеї, але, на жаль, не можемо забезпечити відвідування музею з дитячою коляскою (через шкоду, яку завдають колеса старовинному паркету, та через критичну нестачу місця для маневреності у більшості залів). Плануйте тривалість відвідування комфортну для Вас і дитини, з огляду на те, що деякі зали обладнані стільцями й Ви зможете трішки перепочити, але спеціальні місця для тимчасового зберігання візків у музеї, на жаль, не передбачені.
Рішення про участь дітей у заходах, орієнтованих на дорослих відвідувачів, приймають батьки дитини. Вікові обмеження на певні виставки, якщо вони і трапляються, мають рекомендаційний, а не заборонний характер.
Приїжджайте до музею велосипедом. Внутрішній двір обладнано велопарковкою, яка влітку переміститься ближче до входу в музей.
Фотографуйтеся! Нехай це будуть найкращі з Ваших фото! Тегайте музей в інстаграмі та на фейсбуці — нам теж цікаво побачити Ваші фото. Подеколи зйомка на тимчасових виставках може бути заборонена або обмежена у зв'язку з вимогами інших музеїв і приватних осіб, які надають для виставки належні їм твори. Звертайте увагу на графічні повідомлення, які забороняють зйомку, розміщені біля входу на виставку або поруч з експонатами.
Будь ласка, не використовуйте спалах при фотографуванні. Спалах суттєво заважає іншим відвідувачам. Крім того, деякі спеціалісти вважають, що спалах може негативно вплинути на стан картин.
Розповідайте про нас своїм друзям і знайомим. Залишайте відгуки та рекомендації у фейсбуці, гуглі тощо.
Наполегливо рекомендуємо нікуди не поспішати. Спробуйте витратити на знайомство з однією роботою хоча б 10 хвилин, а не звичні декілька секунд. Обіцяємо, Одеський художній музей нікуди не подінеться. Ви завжди можете повернутися ще раз, а потім ще, і так безліч разів. Знайомитися з мистецтвом повільно і вдумливо — дуже цікаво. Повірте і спробуйте!
Допомогти музею
Бути поруч з командою музею, стати агентом культурних змін, підтримати збереження та примноження художнього надбання багатьох поколінь дуже легко — достатньо просто обрати свій спосіб!
Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку "Надіслати" ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних
Нд, Пн, Ср, Чт 10:30–17:30
Пт, Сб 11:30–19:00
ВІВТОРОК ВИХІДНИЙ
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Made on
Tilda