Карантин
До 24 квітня
Ми маємо зробити все, аби запобігти поширенню коронавірусу COVID-19, тож до 24 квітня в Одеському художньому ПРИЗУПИНЕНО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ, а всі наші події скасовано або перенесено. Ми, як і раніше, закликаємо зберігати спокій і просимо за можливості втриматися від відвідування публічних місць, а за будь-яких симптомів недуги звернутися до лікарів.

У свою чергу, команда музею продовжує роботу — ми готуватимемо для вас відеоконтент, зокрема, запишемо відеоекскурсію новою виставкою «Суворі та стильні», яка з'явиться на нашому Youtube-каналі. Продовжимо розповідати про роботи з колекції музею на наших сторінках у Facebook та Instagram, а наші наукові співробітники продовжать наукову роботу, підготовку наукових видань, а також підготовку до реекспозиції.

Лишаймося на зв'язку, дотримуймося правил безпеки і сподіваймося, що ситуація найближчим часом стабілізується.
Графік роботи
Нд, Пн, Ср, Чт
10:30–17:30
Пт, Сб
11:30–19:00
ВІВТОРОК ВИХІДНИЙ
Адреса
Одеса, вул. Софіївська, 5а
Квитки
Постійна експозиція
70₴
З таким квитком ви можете відвідати всю основну експозицію музею, розташовану на першому та другому поверхах: мистецтво XVI–XIX століть, іконна зала, декоративно-ужиткове мистецтво та мистецтво XX–XXI століть.
Грот
100₴
З міркувань безпеки ви можете відвідати грот виключно у супроводі екскурсовода-співробітника музею. Вартість збірної екскурсії — 100 грн, вартість індивідуального екскурсійного обслуговування — 250 грн.
Зареєструватися
Тимчасова виставка
80₴
З таким квитком ви можете відвідати нашу поточну виставку «Віктор Маринюк. Жити уважно» у виставковій залі Одеського художнього.
Детальніше
Лекторій
40-120₴
З таким квитком ви можете відвідати лекцію з нашого поточного розкладу та після неї оглянути постійну експозицію музею.
Найближчі лекції
Збірна оглядова екскурсія
100₴
Запрошуємо на щосуботню оглядову екскурсію першим поверхом основної експозиції Одеського художнього.
Замовити квиток
Збірна авторська екскурсія
120-140₴
З таким квитком ви можете відвідати авторську екскурсію від наукових співробітників Одеського художнього та запрошених гостей з нашого поточного розкладу, а після оглянути постійну експозицію музею.


Найближчі екскурсії
FREE ENTRANCE DAY
FREE
Кожної останньої неділі місяця

Найближчий день безоплатного відвідування Одеського художнього — 23 лютого.
Екскурсійне обслуговування
250₴
Ви можете замовити індивідуальну екскурсію за телефоном: +38-048-723-84-62. Вартість вказана для групи до 25 осіб або для дитячої групи до 15 осіб. Екскурсія можлива також англійською мовою.
Професійна фотозйомка в експозиції
250₴
30хв
Професійна фотозйомка в експозиції можлива за попереднім узгодженням за телефоном: +38-048-723-84-62. Вартість вказано за кожні 30 хвилин зйомки. Вхідні квитки для учасників купуються окремо.
Проведення заходів
За домовленістю
Організація та проведення заходів у залах музею тарифікується залежно від обраного приміщення й тривалості заходу. Подробиці уточнюйте за телефоном: +380937353444; +380487353444
Пільги
-50% на вхідні квитки до музею, відвідування екскурсій та лекцій мають*
Учні
Студенти
Пенсіонери
Особи з інвалідністю
Право безкоштовного входу до музею та -50% на відвідування екскурсій та лекцій мають*
діти до 7 років
сироти
студенти художніх та театральних навчальних закладів
військовослужбовці строкової служби
співробітники музеїв України
ветерани та учасники війни
члени міжнародної ради музеїв ICOM
особи з інвалідністю внаслідок війни
члени Національної спілки художників України
члени родин загиблих військовослужбовців
члени Національної спілки журналістів України
члени родин поліцейських або пожежників, що загинули при виконанні службових обов'язків
володарі Міжнародної професійної картки журналіста
внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій
багатодітні сім'ї
*за умови пред'явлення оригіналу посвідчення, що засвідчує відповідний статус, або його нотаріально засвідченої копії
Правила перебування
Для вашої безпеки, а також безпеки експонатів і будівлі музею, просимо вас дотримуватися наших правил:
Залишайте, будь ласка, у гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки (навіть такі, що вважаються жіночими аксесуарами, але перевищують розміром лист паперу формату А4), шкільні наплічники, рюкзаки та інші предмети, використання яких може призвести до пошкодження експонатів та обладнання експозиції. Разом з одягом та сумками ми приносимо додаткову вологу та безліч інших компонентів, що можуть вплинути на мікроклімат у виставкових залах. А підтримка мікроклімату дуже важлива для збереження картин та скульптур у належному стані.
Не беріть, будь ласка, своїх домашніх улюбленців із собою, коли збираєтеся до музею — відвідування експозиції будь-якими тваринами не допускається* (навіть якщо це хом'як чи дуже гарний папуга). Так, ми фанати домашніх тварин, а в обійсті музею мешкають музейні кошенята, але навіть для них ми не робимо винятків.

*Не розповсюджується на собак-поводирів.
Не приносьте, будь ласка, до музею Їжу та напої (а також будь-які рідини в будь-якій тарі). За необхідності їх можна залишити в гардеробі.
Запитуйте, будь ласка, у гардеробниці спеціальну музейну торбинку, до якої можна покласти все необхідне і взяти її з собою до експозиції. Так ви зможете не залишати в гардеробі цінні речі або такі, що можуть вам знадобитися під час огляду нашої колекції. Запитуйте її навіть тоді, коли вона вам не потрібна, бо вона дуже фотогенічна.
Не приносьте, будь ласка, на територію музею вибухонебезпечні, вогненебезпечні, легкозаймисті, отруйні та їдкі речовини, вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, а також інші предмети, здатні заподіяти шкоду відвідувачам або експонатам. Це той випадок, коли навіть до гардеробу ми їх у вас не приймемо.
Не приходьте, будь ласка, до музею у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння або під впливом психотропних засобів. Музей залишає за собою право відмовити вам у відвідуванні, якщо ви все ж спробуєте прийти в такому стані.
Не торкайтеся, будь ласка, експонатів та вітрин, навіть якщо дуже кортить. Намагайтеся не підходити до них ближче ніж на 25 сантиметрів. Як колись сказала одна наша наглядачка: «Не мацайте, залиште це майбутнім поколінням».
Як і будь-де, поважайте, будь ласка, тих, хто поряд. Намагайтеся не розмовляти голосно та не турбувати інших сигналами телефону та перемовинами.
У музеї дозволено замальовувати (копіювати) експонати олівцем на аркушах формату А4 (або менше). Узгоджуйте, будь ласка, інші умови копіювання (на аркушах більшого формату, з мольбертом, з використанням фарб, пастелі та інших матеріалів) з адміністрацією музею. Зателефонуйте нам, якщо плануєте малювати в експозиції. Ми тільки за, але не рекомендуємо малювати в залах у періоди високої відвідуваності (вихідні, офіційні свята, дні безоплатного відвідування). Будьте уважні до інших відвідувачів, зберігайте для них можливість комфортного огляду експозиції.
Вхід до музею і продаж квитків припиняються за півгодини до закриття. За 15 хвилин до закриття ви почуєте дзвінок, який нагадає, що час поступово рухатися до виходу. Музей може вносити тимчасові зміни в години роботи окремих виставок, експозицій або залів, а також обмежувати на певний час вхід відвідувачів у разі високої заповнюваності залів і фойє, відсутності вільних місць у гардеробі, відсутності вільних місць на заході або в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Пам'ятайте, що ми уживаємо таких заходів задля вашої безпеки та комфорту.
Музеєм можна переміщуватися в інвалідному візку. Будь ласка, зверніться до співробітника музею у вхідній зоні — і ми допоможемо відвідувачу з візком, якщо в тому буде потреба. На жаль, музей не обладнано ліфтом і для візків доступні лише експозиції першого поверху.
Залишайте, будь ласка, дитячі візки у вхідній зоні музею. Ми раді немовлятам у музеї, але, на жаль, не можемо забезпечити відвідування музею з дитячою коляскою через шкоду, яку завдають колеса старовинному паркету, та через критичну нестачу місця для маневреності у більшості залів. Плануйте тривалість відвідування комфортну для вас і дитини з огляду на те, що більшість залів обладнані стільцями — і ви зможете трішки перепочити.
Рішення про участь дітей у заходах, орієнтованих на дорослих відвідувачів, приймають батьки дитини. Вікові обмеження на певні виставки, якщо вони і трапляються, мають рекомендаційний, а не заборонний характер.
Приїжджайте до музею велосипедом. Внутрішній двір обладнано велопарковкою.
Фотографуйтеся в експозиції музею! Зйомка на мобільні телефони та особисті камери без сполоху* не тільки не забороняється, а й заохочується — нехай це будуть найкращі з ваших фото! Тегайте музей в інстаграмі та фейсбуці — нам теж цікаво побачити ваші світлини. Подеколи зйомка на тимчасових виставках може бути заборонена або обмежена у зв'язку з вимогами інших музеїв і приватних осіб, які надають для виставки належні їм твори. Звертайте увагу на графічні позначки, які забороняють зйомку, розміщені біля входу на виставку або поруч з експонатами.


*А от комерційна та професійна зйомка із додатковим обладнанням вимагають окремого узгодження з адміністрацією музею та оплати.
Не використовуйте, будь ласка, спалах під час фотографування. Спалах суттєво заважає іншим відвідувачам, а деякі спеціалісти вважають, що спалах може негативно вплинути на стан картин.
Розповідайте про нас своїм друзям і знайомим. Залишайте відгуки та рекомендації у фейсбуці, гуглі, відмічайте нас на фото в інстаграмі та ставте нашу геолокацію. Ми із задоволенням слідкуємо за всіма публікаціями, які стосуються музею, а світлини, що сподобаються нам найбільше, залюбки розміщуємо на наших сторінках.
Будь ласка, нікуди не поспішайте. Спробуйте витратити на знайомство з однією роботою хоча б 10 хвилин, а не звичні декілька секунд. Обіцяємо, Одеський художній музей нікуди не дінеться. Ви завжди можете повернутися ще раз, а потім ще — і так безліч разів. Знайомитися з мистецтвом повільно і вдумливо — дуже цікаво. Повірте і спробуйте!
Допомогти музею
Бути поруч з командою музею, стати агентом культурних змін, підтримати збереження та примноження художнього надбання багатьох поколінь дуже легко — достатньо просто обрати свій спосіб!
Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку "Надіслати" ви погоджуєтеся на обробку ваших персональних даних
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Made on
Tilda