Допомогти
Допомогти музею
Бути поруч з командою музею, стати агентом культурних змін, підтримати збереження та примноження художнього надбання багатьох поколінь дуже легко — достатньо просто обрати свій спосіб!
Підтримай музей!
Ви можете зробити благодійний внесок будь-якого розміру на підтримку музейної діяльності та наших численних проектів.
Для друзів музею ми розробили багато програм підтримки нашої інституції. Оберіть зручний спосіб підтримувати музей із запропонованих нижче або зв'яжіться з нами і ми розробимо програму спеціально для Вас.
Подаруй картині раму
Багато шедеврів з нашої колекції не можуть бути продемонстровані публіці через відсутність гідного оформлення. Взяти участь у програмі фінансування оформлення творів мистецтва може будь-хто — сплативши за оформлення однієї чи декількох робіт у повному обсязі або частково.

2018 року в програмі взяли участь 22 благодійники, було придбано 32 рами на 142 000 ₴.
Допомогти
Подаруй картині музейне скло
Деякі роботи з нашої колекції можуть експонуватися лише під склом, яке часто створює відблиски. Цю проблему вирішує спеціальне сучасне музейне скло, на придбання якого не вистачає державного фінансування, але сплатити за виготовлення може благодійник.

2018 року в програмі взяли участь 14 благодійників, було придбано 14 одиниць на 62 000 ₴.
Допомогти
Профінансуй реставрацію творів мистецтва
Понад 10% творів мистецтва з колекції музею потребують серйозної реставрації, яка сьогодні можлива лише позабюджетним коштом. Відреставрований експонат буде супроводжуватися інформацією про благодійника.

2018 року благодійним коштом родини Крилових відреставровано та оформлено «Ромео та Джульєту» Костянтина Маковського, завдяки Андрію Федоріву й Естер Кац були відреставровані «Гуцульська пара» Тетяни Яблонської та «М'ясо» Василя Яковлєва, а Київський вентиляційний завод профінансував реставрацію рами на картині Айвазовського «Купання овець».
Допомогти
Business for Museum
Програма для малого бізнесу, яка дозволяє підтримувати поточну діяльність музею протягом року щомісячними внесками по 2500 ₴ чи 5000 ₴.
Допомогти
Меценатство 150
У рамках нової програми меценатства ім'я благодійника (приватної особи) з'являється на дошці в холі музею за допомогу розміром від 150 000 ₴.
Допомогти
Корпоративний патронат
Назва благодійника (юридичної особи) з'являється на дошці в холі музею за допомогу розміром від 450 000 ₴.
Допомогти
Marazli Club
Восени 1899 року Одеський художній музей прийняв перших відвудувачів. 120 років потому люди, небайдужі до музею та його долі, об'єднуються, аби допомогти музеєві зберегти унікальну колекцію та популяризувати вітчизняне мистецтво серед громадян та на міжнародній арені.

Нова ініціатива дозволить вперше в історії сучасної України забезпечити культурну інституцію постійним фінансовим фондом для сталого розвитку, тобто гарантувати Одеському художньому музеєві успішне майбутнє.
Взяти участь в поповненні колекції
Одеський художній музей не лише зберігає вже сформовану колекцію творів мистецтва, а й займається її постійним поповненням — придбаючи благодійним коштом та приймаючи як дарунки роботи мистців минулого та сучасних художників. Взяти участь у поповненні колекції, назавжди закріпивши своє ім'я за експонатом, може кожен — профінансувавши придбання обраної музеєм роботи, передаючи в дарунок узгоджений з музеєм твір мистецтва або надавши його на тимчасове експонування.
Готові долучитися? Зв'яжіться з нами й ми відповимо на всі запитання. Зацікавилися статусом спонсора? Зв'язуйтесь з нами й ми розробимо пропозицію спеціально для Вашої компанії. Маєте ідею або пропозицію щодо співпраці? Телефонуйте, ми завжді відкриті для нових колаборацій!

+380 93 576 41 37
Membership
MEMBERSHIP — один із способів підтримки музею мешканцями та гостями міста. Програму MEMBERSHIP можна знайти в більшості великих музеїв світу. Сплачуючи єдиний внесок за рік, власники MEMBERCARD роблять особистий внесок у розвиток Одеського художнього музею і дають можливість музею краще піклуватися про них.
Музей підтримують багато приватних осіб та компаній, обравши кожен свій спосіб допомоги музеєві: фінансово, товарами чи послугами, знижками чи спеціальними умовами. Кожному благодійнику ми безмежно вдячні, ім'я кожного пам'ятаємо. Разом ми в змозі побудувати музей майбутнього!
Меценати
Юрій Луценко
Максим Степанов
Марина Федоренко
Юрій Грабілін
Дмитро Свертилов
Олексій Шлапаков
Євген Деменок
Анатолій Редер
Родина Теплицьких
Корпоративні патрони
Партнери
Спонсори
Євген Лемберг
Error get alias
Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку "Надіслати" ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних
Нд, Пн, Ср, Чт 10:30–17:30
Пт, Сб 11:30–19:00
ВІВТОРОК ВИХІДНИЙ
Made on
Tilda