ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОДЕСЬКОГО ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮ
120 подарунків на 120-річчя
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Одеському художньому музею виповнюється 120 років. Мешканцям Одеси є чим пишатися, адже саме містяни 120 років тому власноруч заснували один з перших музеїв в Україні.

6 листопада розпочнуться 120 годин святкування 120-тиріччя Одеського художнього! Ми придумали одразу багато способів відсвяткувати цю дату разом — оберайте зручний і долучайтеся!
Нам дуже хочеться, щоб зробити подарунок улюбленому музею міг кожен охочий — для цього ми всією командою розробили вішліст. У ньому 120 позицій — від маркерів для фліпчарту, лазерної рулетки та рам до системи вентиляції, освітлення та скульптури одесита Едвардса. Нижче ви знайдете все-все, чого так потребує музей — і за бажання зможете зробити нас трохи щасливішими та ближчими до музею сучасності.
Це працює дуже просто:
2
Натисніть на кнопку "Подарувати"
3
Зробіть пожертву на благодійний фонд музею у розмірі обраного подарунку
Подарунки
Вам не потрібно витрачати час на оформлення та доставку — ми все зробимо самі, а вас залюбки запросимо на вручення подарунку, коли він приїде, а також віддячимо вам сертифікатом на відвідування музею
За вашої допомоги ми щодня вдосконалюємо Одеський художній — допоможіть нам зробити його ще приємнішим, цікавішим та кориснішим для відвідування!
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Made on
Tilda