ЗВІТИ
Послідовно втілюючи в життя політику відкритості, Одеський художній музей намагається детально звітувати про результати кожної публічної краудфандінгової ініціативи та щорічно доповідати про результати роботи музею.
Річний звіт 2018
На початку лютого 2019 року Одеський художній музей публічно звітував про свою діяльність у 2018 році. Основні покажчики, плани на наступний рік, досягнення та проблеми можна подивитись у нашій презентації.
Збір коштів на відкриття реставраційної майстерні
Навесні 2019 року на платформі «Мой город» ми успішно провели краудфандінгову кампанію, зібравши кошти на придбання обладнання та матеріалів, необхідних для запуску реставраційної майстерні в Одеському художньому музеї.

Було зібрано 74 538 ₴. В кампанії взяли участь 133 людини, зокрема: Влад Головко, Максим Левакин, Катя Кулай, Валерія Яковенко, Олександра Ковальчук, Марина Стрельченко, Мілюся Денисова, Олександр Васильєв, Кира Менакер, Олександр Максименюк, Георгій Тельпис, Микола Балан, Гера Грудєв, Оксана Довгополова, Артем Бородатюк, Анастасія Сиренко, Катерина Верба, Ростислав Молодецький, Ігор Солодов, Олена Тарасенко, Дар'я Полякова, Андрій Верді, Ілля Ільїн, Галина Данилюк, Ксенія Каневська, Яна Осипова, Григорій Мазур, Ганна Маєвська, Єлизавета Конакова та ще 102 аноніми. Музей щиро дякує за підтримку.

Відкриття майстерні заплановано на червень 2019 року, про що буде анонсовано окремо.
Для друзів музею ми розробили багато програм підтримки нашої інституції. Обрати зручний спосіб підтримувати музей можна на сторінці «Як допомогти музею» або просто перерахувати будь-яку суму, використавши форму нижче.
Підтримай музей!
Ви можете зробити благодійний внесок будь-якого розміру на підтримку музейної діяльності та наших численних проектів.
Made on
Tilda