6 листопада
Одеському художньому музею виповнюється 120 років. Ми хочемо влаштувати справжнє свято для всіх одеситів, адже саме вони колись заснували наш музей, який, до речі, є першим музеєм в Україні. У нас буде одразу п'ять днів святкування, і ми радо запрошуємо вас долучитися. Звісно ж, ми будемо щасливі отримати подарунки на день народження.
Розклад
Запрошуємо вас до гала-вечірки, що відбудеться в будівлі музею 8 листопада
Темою вечірки обрали вихід поза межі звичного сприйняття музею. Ми збираємось розповісти про 120 років історії, традицій, меценатства, легенд та містерій.

Захід складається з чотирьох частин:
Офіційна частина
Вітання від гостей та друзів музею у супроводі фуршету.
Нічний музей
Занурення в нічний музей, таємничу будівлю з можливістю відчути мистецтво у незвичних обставинах. Ми запропонуємо спілкування із творами мистецтва у неочикуванних форматах, за допомогою слуху, тактильних відчуттів, фантазії, гри світла та тіні.
Концерт-подарунок
Після занурення у колекцію музею на нас чекатиме концерт-подарунок від Святослава Вакарчука, який є учасником Клубу Маразлі.
Вечірка
Вечірка від наших партнерів The Room.
У більшості важливих музеїв світу є один день на рік, коли відбувається головний захід для інституції. Наприклад, The Metropolitan Museum в Нью-Йорку раз на рік проводять The Met Gala. Ми плануємо розпочати свій шлях до Odesa Fine Arts Museum Gala вже 6-го листопада.
Олександра Ковальчук
Заступниця директора з розвитку
Основна тема для квіткового оздоблення – осінь
Використання різноманітних квітів, трав та композицій допоможе створити настрій вечірки. Різні зони музею будуть оформлені різними техніками.
Екскурсії у повній темряві
Гості будуть користуватись ліхтариками під час подорожі залами. Ось фото та видео з офіційної вечірки від арт-програми Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбулась цього літа в музеї.
На гала-вечірку ми запрошуємо 120 гостей

Рівно стільки квитків ми плануємо розповсюдити. Серед гостей будуть учасники спільноти «Клуб Маразлі», меценати музею, партнери заходу. Лімітована кількість квитків буде доступна для купівлі за 2500 гривень. Таким чином ми створюємо можливість долучитись до святкування людям, які ще не мали нагоди допомогти Одеському художньому музею.
Гала-вечірка з приводу 120-річчя Одеського художнього музею відбудеться завдяки нашим партнерам, спонсорам та меценатам. Місце для логотипів партнерів буде виглядати так.
ОРГАНІЗАТОРИ ПОДІЇ
АГЕНЦІЯ ПОДІЙ
БЮРО ФЛОРИСТИКИ ТА ДЕКОРУ
ПАРТНЕРИ ВЕЧІРКИ
КОМПАНІЇ, ЩО ВЖЕ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПРИВІТАНЬ ТА ДОПОМАГАЮТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ЗАХІД
Запрошую вас долучитись до підготовки цього заходу, щоб 120-річчя Одеського художнього музею було дійсно незабутнім!
Олександра Ковальчук
Заступниця директора з розвитку

+380935764137
Made on
Tilda