Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
MUSEUM GALA DINNER
У більшості важливих музеїв світу є один день на рік, коли відбувається головний захід для інституції. Наприклад, The Metropolitan Museum в Нью-Йорку раз на рік проводить The Met Gala. У 2019 році ми зробили спробу розпочати свій шлях до щорічного Odesa fine arts museum Gala.
Left
Right
На жаль, через пандемію Covid-19 у 2020 році повторити масштабне святкування не вдалося. І навряд ми зможемо повторити його цьогоріч. Однак за рік карантину ми звикли до камерних івентів і запрошуємо вас долучитися саме до такого — Museum gala dinner. Ця подія поєднає в собі два наших найгучніших свята: Museum Gala та вечерю Fratelli.
Минулого літа ми разом з ресторацією Fratelli влаштували у дворі музею справжнє гастрономічне свято. За столами було по-італійськи галасливо, смачно, як і завжди у Fratelli, вишукано та гостинно.
Museum gala dinner складатиметься з трьох частин:
Вечеря від ресторації Fratelli
Ми запросимо близько 150 гостей, яких розмістимо за круглими столами по 8-12 осіб за кожним. У меню — італійська кухня від шеф-кухаря ресторації Fratelli.
Концерт-подарунок
У подарунок відвідувачі отримують концерт, що проходитиме у дворі. Сцену встановимо у центрі буксусу.
Нічний музей
Програма у музеї не меньш вражаюча — запрошуємо гостей познайомитися наживо з картинами та скульптурами музею. На відвідувачів чекають перфоманси та імерсивні міні-вистави.
Ось так виглядає програма з «живими» картинами та скульптурами:
Допомогати з декором, як і завжди, будуть наші партнери — агенція подій Sova.
Використання різноманітних рослин та квіткових композицій допоможе створити настрій вечірки.
Референси до декору цього вечора:
скульптура та розкіш (изобилие)
Запрошуємо вас долучитися до нашого свята і стати нашими партнерами. За 121 рік свого існування Одеський художній подолав безліч перешкод і зробив це завдяки меценатам та небайдужим. За всі ці роки дивовижні люди робили з цим місцем дивовижні речі. Ми віримо, що разом з вами і нам вдасться провести найкрасивішу подію цього літа.
Організатори події
Агенція подій
Бюро флористики та декору
Ресторація