Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Компаніям
Корпоративне відвідування музею
Це нестандартний формат розвитку корпоративної культури. Він допомагає об'єднати співробітників, ґрунтуючись на зацікавленості в мистецтві та історії Одеси, а також розвитку творчого і критичного мислення.
Системне відвідування музею розвиває навички концентрації, спостереження та уваги до деталей.
Аналізувати та бачити взаємозв'язок між розвитком суспільства та історією мистецтв.
Допомагає легше зосереджуватися та ефективніше заглиблюватися в контекст.
Відвідуючи Одеський художній командою, ви допомагаєте музею вдосконалюватися та втілювати в життя нові масштабні виставкові проєкти.
Наші наукові співробітники розробляють різноманітні екскурсії, які ми пропонуємо відвідувати в певній послідовності:
Оглядова екскурсія
Оглядова екскурсія основною експозицією Одеського художнього з акцентом на живопис
Екскурсія гротом
Екскурсія до підземних пустот-підвалів під палацем, де розташовано музей.
Special offer
Директорська та нічна екскурсії
Кураторські екскурсії виставками
Екскурсія виставкою
Зв'яжіться з нами!
Зв'яжіться з нами та обговоріть деталі вашого візиту до Одеського художнього
+38 048 737 3870
Ульяна Довгань, Голова івент-відділу Одеського художнього музею
Частина 1. Знайомство
1865
1865
Засновано прогресивною громадкістю міста Товариство витончених мистец
1888
1888
Палац Потоцьких на Софіївській 5а придбав міський голова Григорій Маразлі та передав місту
1899
1899
У приміщенні палацу відкрили Міський музей витончених мистецств
2018
2018
Одеський художній став найвідвідуванішим музеєм країни
2020
2020
Найкрутіший музей країни
Наші екскурсії
Частина 2. Level up
Тепер ви добре знайомі з основною експозицією Одеського художнього. Далі пропонуємо перейти до відвідування наших поточних виставок. Кожному виставковому проєкту в Одеському художньому передує кропітка наукова праця наукових співробітників, у результаті якої маємо можливість ширше та глибше висвітлити певний мистецький період або творчість певного митця чи мисткині. Висвітлення актуальності теми та розуміння контексту, обґрунтування творчого доробку митців, виважений підхід до формування експозиції — все це стане більш зрозумілим і сприйнятливим під час відвідування кураторської екскурсії.
РЕПОСТ: сучасне українське мистецтво з колекції Анатолія Димчука
5 березня — 31 травня
«РЕПОСТ: сучасне українське мистецтво з колекції Анатолія Димчука»
З 5 березня по 18 квітня в виставкових залах Одеського худоожнього триватиме виставковий проєкт — «РЕПОСТ: сучасне українське мистецтво з колекції Анатолія Димчука». На виставці буде представлено більше 30 обраних робіт ключових українських художників 1980-х — 2000-х років: Сергія Браткова, Леоніда Войцехова, Олександра Гнилицького, Ігора Гусєва, Олександра Животкова, Олександра Ройтбурда, Арсена Савадова, Олега Тістола та інших.
Частина 3. Познайомимося ближче
А тепер пропонуємо вам на вибір різноманітні авторські екскурсії від наших наукових співробітників, які ви можете обрати, спираючись на теми, цікаві вашій команді. Такі екскурсії — це можливість неформально познайомитися з творами мистецтва та дізнатися особисте ставлення екскурсовода до тієї чи іншої роботи. Це про живе емоційне спілкування, можливість глибше вивчити вже знайомі работи, поглянути на них з нової точки зору, а також дізнатися про ті твори мистецтва, яким під час оглядових екскурсій не приділяється належної уваги.
Авторські екскурсії
Частина 4. Інший погляд на все знайоме
Декотрі авторські екскурсії утворюють цикли — таким чином пропонуємо розглянути одну й ту саму тему з різних боків та різних точок зору, звісно ж, на прикладі нашої основної експозиції.
Цикли
Частина 5. Special offer
Окремо хочемо розповісти вам про два види екскурсій: директорську та нічну. Це два дуже особливих досвіди, які публічно ми проводимо лише кілька разів на рік і які користуються великою популярністю серед наших корпоративних гостей.
Директорська екскурсія
Що це: оповідь Олександра Ройтбурда про роботи з колекції Одеського художнього, які до вподоби саме йому і чому; про те які роботи, з його точки зору, посядуть почесне місце в історії живопису, а про цінність яких нам ще сперечатися і сперечатися, яким директор бачить Одеський художній майбутнього і яку роль, на його думку, в житті суспільства має відігравати сучасний музей. Під час неї ви матимете можливість особисто поспілкуватися с директором Одеського художнього та поставити йому питання, а також отримаєте унікальну авторську екскурсію, збудовану на особистому досвіді директора як керівника музею, художника та куратора.
Нічна екскурсія
Що це: екскурсія першим поверхом і гротом музею після його зачинення — за вимкненого світла, з використанням електронних свічок і ліхтариків. За такої обстановки подорож музеєм стає містичною та навіть трохи інтимною — під час неї ви дізнаєтеся найпотаємніші музейні історії.

*За вашим бажанням ми можемо провести екскурсію окремо першим поверхом або гротом. Вартість розрахуємо додатково.
Ми також можемо «оживити» картини з експозиції:
Частина 6. Додаткові радощі
Наша пропозиція для вас не вичерпується всім вищенаписаним. За вашим бажанням ми із задоволенням:
розробимо персональні екскурсії будь-якої тематики в рамках експозиції Одеського художнього (вартість розробки екскурсії: 1000 грн, проведення екскурсії — 350 грн + вхідний квиток для кожного учасника — 100 грн);
запропонуємо розважальну програму та майстер-класи для дітей (вартість: від 1500 грн);
проведемо екскурсію англійською або французькою мовами (вартість екскурсії не зміниться);
надамо вільну залу наприкінці кожної екскурсії для шеринга, рефлексії та обміну враженнями (вартість оренди: 1400 грн/30 хвилин).
Зв'яжіться з нами!
Зв'яжіться з нами та обговоріть деталі вашого візиту до Одеського художнього
+38 048 737 3870
Ульяна Довгань, Голова івент-відділу Одеського художнього музею